iCash

iCash

Платіжна система дозволяє безпечно вивести зароблені кошти в інтернеті за допомогою переказу їх на гаманець, а потім перевести в готівку за допомогою замовленої карти в довільному банкоматі або перевести кошти на особисту Visa або MasterCard від будь-якого банку, а також обміняти в обмінниках на інший тип валюти або використовувати інші доступні способи виводу.

Також система широко використовується як спосіб поповнення або виводу в багатьох інвестиційних проектах та компаніях, а також як спосіб оплати в інтернет магазинах та прийому платежів від клієнтів.

Платіжна система є повністю конфіденційною та не повідомляє особисті дані користувачів та інформацію по грошовим переказам в правоохоронні, податкові служби та іншим третім особам.

Система є англомовною та використовує стандарт безпеки даних PCI DSS 3.2.

Для реєстрації користувачів достатньо ввести прізвище, ім’я, email та пароль. Після реєстрації створюється особистий кабінет користувача, в якому доступно одразу три рахунки: USD, Euro, GBR. В налаштуваннях особистого кабінету можна поміняти інформацію про себе, змінити пароль, верифікувати акаунт, налаштувати повідомлення на електронну пошту та на sms.

Верифікація акаунта дозволяє користувачам розширити можливості системи, наприклад, поповнення рахунку з банківських карт або банківським переказом. Процедура верифікації акаунта є стандартною, як і в інших платіжних системах. Завантажуємо відскановану копію паспорту, далі підтверджується адрес проживання. Для цього можна завантажити, наприклад, копію рахунку оплати за комунальні послуги. Останнє – це підтвердження номеру телефону, на який повинна прийти sms з кодом підтвердження.

Користувач системи може замовити собі платіжну картку банка партнера системи для здійснення з нею різних операцій: поповнення, переказ, перевірка балансу, блокування картки, вивід коштів тощо.

Для користування платіжними картами необхідно їх прив’язати до особистого акаунта користувача.

Для інтеграції платіжної системи розроблена API Merchant, за допомогою якою сторонні користувачі можуть організувати взаємодію довільного застосунку з системою, автоматизувати відправку та отримання платежів, перегляд історії, пошук транзакцій, тощо.