Услуги интернет-маркетинга от компании Reditsys

Сьогодні інтернет-маркетинг є кращим способом для власників бізнесу заявити про себе, розповісти клієнту про свою продукцію і зацікавити його в покупці товару.

Фахівці компанії Reditsys, що володіють великим досвідом в сфері інтернет-маркетингу, створять для вас найпривабливіший сайт і подбають про його просуванні в пошукових системах і соціальних мережах, тим самим забезпечивши найбільш ефективний розвиток бізнесу.

Створення інтернет-магазину

Сьогодні e-commerce є одним з найбільш прибуткових видів бізнесу. За статистикою більше 80% всіх покупок здійснюється саме онлайн. Тому уявити сучасний бізнес без добре продуманого user-friendly інтернет-магазину практично неможливо. Незалежно від того, ви тільки починаєте продавати свій товар або вже давно на ринку, інтернет магазин від Reditsys – краще рішення для зростання вашого бізнесу. Ми розробляємо інтернет-магазини будь-якого масштабу і структури, з найбільш затребуваними і в той же час унікальними опціями. Ваші клієнти безумовно оцінять рівень і зручність сайту, а ви – зростання продажів.

Просування і розкрутка інтернет-магазину

Створення і запуску комерційного ресурсу недостатньо для успішного бізнесу. Щоб інтернет-магазин почав приносити хороший стабільний дохід, він потребує просування, яке передбачає цілий комплекс робіт, а саме:

  • SEO-оптимізацію ресурсу – для підвищення його позицій в результатах пошукової видачі;
  • створення і ведення блогів – для забезпечення зацікавленості клієнтів в сайті і підвищення їх лояльності з метою перетворення відвідувача сайту в покупця;
  • запуск і настроювання рекламних кампаній в пошукових системах і соціальних мережах – для забезпечення максимального потоку клієнтів.

Команда Reditsys забезпечить розвиток ресурсу будь-якої складності, підвищить трафік відвідувачів і забезпечить їх зацікавленість в покупці саме ваших товарів, тим самим вигідно виділивши комерційний ресурс на тлі конкурентів.

Просування і розкрутка будь-яких сайтів

Кожен інтернет-ресурс, будь-то форум або блог, інтернет магазин або сайт-візитка, потребує ефективного просування. Фахівці компанії Reditsys завжди націлені на досягнення найвищого результату, тому ми використовуємо виключно легальні методи розкрутки, які включають наступний список процедур:

  • аналіз сайтів конкурентів;
  • SEO-аудит;
  • створення семантичного ядра;
  • створення цікавого для читачів контенту з урахуванням ключових запитів;
  • створення мета-тегів, правил внутрішнього перелинковки та ін .;
  • технічна оптимізація.

Даний комплекс заходів дозволяє збільшити обсяг трафіку, підвищити лояльність відвідувачів і час їх перебування на сайті, що гарантує просування сайту до ТОП позицій у видачі пошукових систем.

Налаштування контекстної реклами Google

Домогтися підвищення рівня продажів і збільшення обсягів цільової аудиторії за короткий період часу можна за допомогою контекстної реклами Google. Даний інструмент дозволяє розміщувати продукцію або послуги компанії з посиланням на сайт на першому екрані пошукової видачі, що забезпечує максимальний успіх. Однак такого ефекту можна досягти тільки за умови грамотної настройки, яка буде спрямована на конкретну цільову аудиторію, яка проживає в певному регіоні.

Наші фахівці здатні налаштувати контекстну рекламу в Google таким чином, щоб охопити виключно цільову аудиторію і максимально підвищити рівень конверсії. Налагоджена нами реклама буде залучати не просто відвідувачів сайту, а hot клієнтів, які найкраще купують ваш товар або послуги.

Таргетована реклама та SMM-просування

У зв’язку з тим, що соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя більшості користувачів, розміщення таргетированной реклами в них є одним з найбільш ефективних способів підвищення популярності компанії. SMM-просування дозволяє підвищити кількість клієнтів і продажів, сформувати позитивне враження про компанію та її послуги, а також забезпечити оперативний зв’язок з клієнтами, що дозволяє своєчасно виявляти їх потреби і збільшувати прибуток.

Команда Reditsys пропонує послуги по створенню та розвитку груп в найпопулярніших соціальних мережах, залучення нової аудиторії та розміщення таргетированной реклами, при цьому орієнтуючись виключно на досягнення найвищого результату.