Розробка сайтів

Компанія Reditsys надає послуги з розробки, редизайну і тестування сайтів. У нас ви зможете замовити сайт будь-якого напрямку і рівня складності, тематики і стилістики. З сайтом, розробленим Reditsys, ви з легкістю зможете досягти своїх бізнес-цілей: залучити онлайн-аудиторію, поліпшити імідж компанії, підвищити рівень лояльності споживачів своїх послуг і збільшити обсяг продажів.

Високопрофесійна команда Reditsys володіє великим досвідом в сфері розробки інтернет-ресурсів. За роки існування нашими фахівцями було створено безліч веб-сайтів, починаючи від сайту-візитки і закінчуючи великим інтернет-магазином з власним блогом.

Розробка сайту-візитки

Ви надаєте унікальний тип послуг та бажаєте, щоб про вас дізналося більше людей? Але при цьому не готові вкладати великий бюджет в розробку великого веб-порталу? Сайт-візитка від Reditsys – краще рішення для таких бізнес-потреб.

Сайт-візитка – це невеликий інтернет-ресурс, що містить до 10-ти сторінок і призначений для ознайомлення потенційних клієнтів з вашими послугами або товарами. Відрізняється порівняно невисокою вартістю і вважається ідеальним рішенням художників, фотографів, приватних лікарів, юрисконсультів та ін. Зазвичай такий вид сайту містить наступні сторінки: короткі відомості про автора чи організації, список послуг, що надаються, портфоліо і прайс-лист, контактна інформація.

Інші розділи створюються відповідно до потреб і бажань клієнта. У портфоліо компанії Reditsys безліч успішно реалізованих сайтів-візиток різних тематик. Звертайтеся і про вас дізнаються всі онлайн!

Лендінги

Лендінг складається лише однієї сторінки сайту, призначений для підвищення рівня продажів в e-commerce під певні тематичні приводи. Цей вид сторінок користується популярністю як в малому, так і у великому онлайн-бізнесі. Лендінгові сторінки дозволяють рекламувати певний товар, збирати реєстрації на заходи, отримувати контактні дані потенційних клієнтів, залучати їх до цільового призначення, а також надавати доступ до цікавих матеріалів, тим самим збільшуючи вхідний трафік на основний сайт. У компанії Reditsys ви можете замовити розробку Лендінгу – якісно, ​​швидко і з кращим співвідношенням ціни і якості!

Персональні сайти

Розробка персонального сайту є одним з кращих способів заявити про себе. Даний вид онлайн-ресурсу надає коротку інформацію про автора і дозволяє ознайомитися з його послугами, товарами, а також відгуками про роботу. Як показує практика, наявність персонального сайту дозволяє в рази збільшити обсяги продажів і забезпечити стабільність доходу. Reditsys займається розробкою персональних сайтів надання послуг і продажу товарів будь-якого обсягу, дизайну і рівня складності. Ви даєте запит, ми – реалізуємо всі ваші побажання.

Інтернет магазини

Сьогодні e-commerce є одним з найбільш прибуткових видів бізнесу. За статистикою більше 80% всіх покупок здійснюється саме онлайн. Тому уявити сучасний бізнес без добре продуманого user-friendly інтернет-магазину практично неможливо. Незалежно від того, ви тільки починаєте продавати свій товар або вже давно на ринку, інтернет магазин від Reditsys – краще рішення для зростання вашого бізнесу. Ми розробляємо інтернет-магазини будь-якого масштабу і структури, з найбільш затребуваними і в той же час унікальними опціями. Ваші клієнти безумовно оцінять рівень і зручність сайту, а ви – зростання продажів.

QA, QC та тестування сайту

Низька якість роботи сайту може стати головною причиною зниження рівня продажів і зменшення трафіку. Команда Reditsys пропонує клієнтам послуги QA і QC тестування. Детальні тести дозволяють виявити всі можливі помилки в роботі ресурсу і усунути їх ще до моменту негативного впливу на ефективність ресурсу. Послуга є обов’язковою для розробки всіх видів сайтів, з якими ми працюємо. Ми прагнемо бути кращими у своїй галузі і надавати клієнтам завжди ідеальний продукт. Саме з цією метою ми проводимо глибокий QA і QC тестінг своїх проектів на всіх стадіях розробки.

Редизайн сайту

Тенденції в розробці сайтів змінюються дуже швидко. Щоб завжди залишатися в числі лідерів ринку, необхідно вивчати і своєчасно впроваджувати сучасні технології в роботу свого сайту. Фахівці Reditsys надають послуги редизайну сайтів будь-якого типу. Зміни в дизайні і структурі, впровадження нового функціоналу, підключення різних саб-систем і багато іншого – ми модернізуємо ваш сайт відповідно до останніх тенденцій розвитку e-commerce. Пам’ятайте, своєчасний редизайн сайту дозволить підвищити кількість трафіку, залучити нових клієнтів і забезпечити стабільний високий дохід вашому бізнесу.