Консалтингові послуги

Компанія Reditsys надає консалтингові IT-послуги для бізнесу будь-якого масштабу і сфери діяльності. У їх числі аналіз поточного стану і розробка стратегії управління компанії, аналіз бізнес-архітектури підприємства і побудова оптимальної бізнес-моделі, технічна підтримка як розроблених нами продуктів, так і інших програмних рішень, а також складання технічних завдань на розробку сайтів та програмних продуктів.

Команда Reditsys націлена на створення довгострокового співробітництва. Тому всі проекти, які ми створили, поєднують в собі такі якості як зручність управління, масштабованість, а також можливість персональної настройки і кастомізації. Все це вимагає надання високоякісних технічних консультацій і підтримки.

Технічна підтримка

В Reditsys вы можете заказать техническую поддержку для своего сайта, блога, CRM или ERP систем и прочих программных продуктов, разработанных как нами, так и сторонними организациями. Данная услуга подразумевает модернизацию и исправление неполадок и сбоев в работе продукта или коммерческого сайта, независимо от причины их возникновения. Техническая поддержка сайтов и программных продуктов может включать практически неограниченное количество опций, в зависимости от пожеланий клиента, в том числе:

  • создание горячей линии для своевременного предоставления консультаций;
  • обучение персонала работе с ПО или управлению коммерческим ресурсом;
  • устранение ошибок любого уровня сложности;
  • модернизация продукта под потребности клиента.
Складання технічних завдань для розробки сайтів і програмних продуктів

Складання технічного завдання є обов’язковою умовою для створення якісного програмного продукту або сайту. Від того, наскільки якісно складено бізнес правила, функціональні і нефункціональні вимоги, буде залежати функціонал IT-продукту, зручність і привабливість його інтерфейсу. Тому до складання ТЗ необхідно підходити з максимальною відповідальністю.

Наші фахівці розробляють технічні завдання, що володіють такими якостями:

  • вичерпним обсягом інформації для початку роботи;
  • структурованість, яка спрощує сприйняття завдання і його оцінку;
  • відсутністю суперечливих відомостей і інформації, що не відноситься до процесу розробки;
  • використанням конкретики, без розмитих формулювань і фраз;
  • повним описом функціоналу та дизайну майбутнього продукту.

Завдяки такому ТЗ кожен власник бізнесу зможе отримати продукт, який повністю задовольняє його потреби.