Розробка мобільних додатків

Компанія Reditsys надає послуги з розробки мобільних додатків будь-якого рівня складності і напрямку, а також розміщення створеного ПО в магазинах App Store і Google Play. У нас ви можете замовити мобільний додаток, яке буде дійсно цінним для клієнтів.

Розробка мобільних додатків

Мобільні додатки з кожним роком займають все більшу долю IT ринку. Мобільні версії сайтів, CRM системи, ігри, системи трекінгу та ін., – сьогодні зростання вашого бізнесу можливий прямо в телефонах користувачів.

Команда Reditsys створює додатки, які дійсно корисні і функціональні і безпосередньо впливають на збільшення прибутку клієнтів.

Розробка мобільних додатків включає кілька етапів:

составление технического задания на основе анализа компании, предоставляемых ею услуг и потребностей целевой аудитории;

  • проектування адаптивного дизайну додатки і його функціоналу;
  • імплементація;
  • тестування і виправлення помилок;
  • запуск мобільного додатку і публікація його в App Store або Google Play.
Створення адаптивного дизайну

Якщо у вас вже є власний сайт або мобільний додаток, необхідно подбати про те, щоб його інтерфейс був однаково зручний, як для користувачів смартфонів, так і ПК і планшетів. Відсутність адаптивного дизайну в більшості випадків призводить до втрати уваги і втрати клієнтів.

Компанія Reditsys пропонує розробку адаптивного дизайну інтернет-ресурсів таким чином, щоб його користувач міг всього за пару секунд скористатися необхідним функціоналом або отримати доступ до цікавить його інформацією абсолютно з будь-якого пристрою, незалежно від його розширення або операційної системи.

Розробка додатків для Android

Операційна система Android є найпоширенішою в світі. За рахунок невисокої вартості її користувачами є мільярди людей. У компанії Reditsys ви можете скористатися послугою створення додатків на Android як одним з кращих способів залучення багатомільйонної аудиторії для зростання вашого бізнесу.

Створення додатків для пристроїв Apple

Пристроями Apple, що працюють на операційній системі iOS, користуються все більшу кількість користувачів. І з кожним роком розмір аудиторії тільки зростає. Розробка мобільного додатку на iOS – це не тільки сучасне вимога для вашого бізнесу, але в тому числі і ваша репутація. Будьте в тренді – розширюйте свої бізнес-можливості на будь-яких платформах!

Крос-платформна розробка

Якщо ж ви хочете охопити максимально широку аудиторію, що включає власників смартфонів на iOS і Android, користувачів планшетів і власників ПК з операційними системами Windows і Linux, вам буде потрібна крос-платформна розробка. Дана послуга має на увазі створення програмного забезпечення, здатного працювати на всіх операційних системах.

Скориставшись крос-платформної розробкою від Reditsys, ви отримаєте продукт, який буде однаково зручний для користувачів всіх платформ. Більш того, при переході з однієї платформи на іншу вони зустрічатимуть звичний інтерфейс, що гарантує успіх програми.

Розробка мобільних додатків на Ionic

Власникам бізнесу, які бажають отримати максимум вигоди від створення додатків, наші фахівці пропонують створення програмного забезпечення на React Native. Подібне рішення знижує витрати часу і ресурсів, забезпечує крос-платформенность, створює ідентичний функціонал і ідентичне управління жестами на всіх мобільних пристроях, а також дозволяє автоматично оновлювати ПО одночасно для пристроїв iOS і Android.

Створення Backend додатків

З кожним роком смартфони та інші мобільні гаджети стають все більш досконалими і потребують більш якісних додатків з широким функціоналом і можливістю управління жестами, розробка яких можлива лише в Backend. Команда Reditsys зможе створити програмне забезпечення для пристроїв на iOS і Android, яке буде володіти найширшим функціоналом і сучасними можливостями, маючи перевагу серед будь-яких аналогів конкурентів.

Розміщення додатків в App Store і Google Play

Щоб досягти бажаного ефекту, крім розробки мобільного застосування потрібно його подальше розміщення в App Store і Google Play. Даний процес вимагає певних знань і навичок, тому його слід довірити професіоналам компанії Reditsys.

Ми здійснюємо реєстрацію компанії, оптимізацію посадкової сторінки для відображення програми на перших позиціях в App Store і Google Play, забезпечуємо залучення аудиторії за рахунок мотивації до скачування, а також проводимо пошук кращих рішень для забезпечення високого рівня конверсій.