Розробка програмного забезпечення

Компанія Reditsys протягом багатьох років надає послуги зі створення програмного забезпечення для бізнесу. Розроблені нами продукти дозволяють оптимізувати більшість робочих процесів і підвищити ефективність компанії.

У нас ви зможете замовити розробку продукту будь-якого рівня складності, починаючи від програми для зчитування номерних знаків на транспортних засобах і закінчуючи програмним забезпеченням з обліку робочого часу або фінансових витрат. При створенні подібних продуктів команда Reditsys проводить опрацювання всіх бізнес-процесів підприємства, структурує отримані дані, вислуховує побажання клієнта і тільки потім створює рішення для конкретного підприємства. Завдяки цьому всі продукти нашої компанії відрізняються високою ефективністю, а також простим і зрозумілим інтерфейсом.

Розробка ERP систем

Ваша компанія оперує великими обсягами даних? Оптимізуйте свою роботу за допомогою ERP системи від Reditsys! Даний вид програмного забезпечення дозволяє зберігати і управляти великими обсягами інформації за допомогою спеціальної модульної системи, що розробляється під конкретне підприємство і його потреби. Системи ERP призначаються для оптимізації бізнес-процесів, збалансованого ведення справ і структурованого зберігання даних.

Розробники компанії Reditsys створюють індивідуальні системи ERP під кожен бізнес. Створювані нами рішення можуть бути інтегровані в будь-яку систему, надаючи власникам бізнесу можливість управління через ПК і смартфон.

Розробка CRM систем

CRM системи від Reditsys дозволять підвищити рівень продажів, вдосконалити маркетингову стратегію компанії, а також оптимізувати ряд бізнес-процесів.

Наші CRM системи мають такі можливості:

ведення контактів – доступ до інформації про клієнтів, кількості і датах, скоєних ними покупок або використовуваних послуг і суму витрат;

оптимізація – система автоматично нагадує про необхідність здійснення дзвінка клієнтові або надсилання повідомлення;

аналітика – збір аналітичних даних про продуктивність кожної дії;

оптимізація маркетингової стратегії.

CRM від Reditsys можна інтегрувати в соціальні мережі і месенджери, що істотно спрощує роботу з клієнтами.

Створення інтернет-порталу

Розробка інтернет-порталів дозволяє залучити більшу кількість потенційних клієнтів і збільшити обсяг отримуваного прибутку.

Команда Reditsys володіє великим досвідом в області створення і просування інтернет-порталів для бізнесу і надає послуги зі створення інтернет-магазинів, особистих блогів, корпоративних порталів, багатомовних онлайн-ресурсів інше.

Наші фахівці створюють сайти з індивідуальною структурою і унікальним функціоналом, який дозволяє максимально підвищити ефективність конкретного бізнесу.

Спеціалізовані додатки, програми і сервіси для бізнесу

Reditsys надає послуги зі створення будь-яких додатків і програмного забезпечення для бізнесу. Наші продукти розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей бізнесу, завдяки чому мають високу ефективність і зрозумілий інтерфейс. Програми від Reditsys дозволяють оптимізувати абсолютно будь-які бізнес-процеси, починаючи від управління складом і закінчуючи оформленням документів, тим самим забезпечуючи більш ефективний розвиток компанії.

Також у нас ви можете замовити як окремі програми, так і комплексні рішення, що дозволяють управляти бізнесом з будь-якої точки планети і максимізувати рівень доходу.